14. října 2018

FREMO Hluk 2018


9. Fremo setkání modulářů v Hluku

Po roce jsme se opět sešli na setkání v Hluku. Trocha organizačních zmatků vyvolávala před setkáním obavy z průběhu setkání, ale opak byl pravdou. Setkání plynulo, jak voda v řece a kvalitou předčilo řadu předchozích setkání. Pravda, někteří z nás svojí nedisciplinovaností narušili začátek setkání, ale to je už u nás taková tradice.
Stavba moduliště trvala do čtvrtečního odpoledne. K večeru bylo zprovozněno a začal běžný provoz na tratích sedmdesátých let minulého století.
Ze stanice Lipová lázně bylo možno jet třemi směry: přes Luhačovice do Bratislavy filiálky, přes Chrudim město na Kadaň a úvratí do Úhřetic a na druhou stranu přes Medlešice do Friedbergu.
Z Friedbergu přes Milevsko vlečky Dobrou do Řáholce,dále pak do Setuzy a Hrochova Týnce.
Z Friedbergu se odbočovalo také do skrytého nádraží Mikulovice
Z Řáholce přes odbočku do Lokte na Vizovice město, Jozefově se trať větvila na Prudkou a Verneřice, na druhý směr do Slibova. Původně zde měla být ještě Hrabová ale ta se nakonec omluvila.
Za všechny ohlasy na setkání jeden :
Ahoj bando
Chci poděkovat všem organizátorům setkání Hluk 2018. Z mého rozmazleného pohledu perfektní standart. Organizace tímto stylem zaplatit dopředu, perfektní, zaplatil jsem to z manželčina konta, zůstane mi více peněz na mém kontě na vagonky. Jídlo za mě standart ok. Akorát čišničká (majitelka) trochu v pase přibrala kdyby měla korzet mmmnnn to by bylo. Montáž kolejiště pohoda. Jízdy pohoda. Dokonce padnul nějaký rekord čtyři, sejšny, za šichtu. Chyběla mi tradice ,,Moravské mysli,, Doufám, že příště na dalším setkání tradice organizátor obnoví. Prosím... Milane. Já neznám lepší bandu, než je v Hluku. Co mě štve, že nepadnul rekord v příjezdu a odjezdu na setkání. Marek s Josefem zklamali, příjezd super! Poslední! Ale odjezd! Druhé místo. Palec dolu. Ostatní palec nahoru pomáhali všichni všem. Chlapi dík všem. Jste šikovní.
Nebudu tady jmenovat organizátory jako je Milan J, Vilda, Kajin, Jirka, Martin, Václav, Jindřich, Milan, kteří starali se celou dobu o provoz setkání, bylo to fajn.
Ahoj
Honza G 57

A tak se budeme těšit na 10. Fremo setkání v Hluku v roce 2020.

Sepsal Vilda 167Fotogalerie: